piątek, 18 lutego 2011

Blog Justyny Napiórkowskiej najlepszym blogiem w kategorii Kultura


Od sześciu lat organizowany jest konkurs na najlepszego bloga. Kategorii jest dziesięć: Ja i moje życie, profesjonalne, polityka i społeczeństwo, podróże i szeroki świat, kultura, foto, video, komiks, blogi literackie, moje zainteresowania i pasje, absurdalne i offowe, teen. Liczba zgłaszanych blogów z roku na rok ciągle wzrasta. W tegorocznej edycji udział wzięło ponad 4 500 blogów.

W kategorii Kultura zwyciężyła Justyna Napiórkowska, historyk sztuki i europeista. W blogu pisze o tym co porusza jej wyobraźnię, zatrzymuje ulotne chwile. Oprowadza nas po świecie wielkich malarzy, dzieli się z nami swoimi wrażeniami, ale także swoją szeroką wiedzą na ten temat. Główny juror w tej kategorii Jerzy Stuhr uważa, iż dobrze że takie miejsca istnieją. Na pytanie czy będzie wracał do blogów, które oceniał odpowiada, że z pewnością będzie czytelnikiem bloga Justyny Napiórkowskiej.
Jerzy Stuhr o blogu Justyny Napiórkowskiej


Blog został również uhonorowany pozakonkursowym wyróżnieniem przyznanym przez Jury Konkursu- w uzasadnieniu Kapituły za wybitny poziom merytoryczny bloga.

Naszej "współbloggerce", Justynie Napiórkowskiej serdecznie gratulujemy wygranej oraz życzymy jak największej liczby czytelników.

Blog Justyny Napiórkowskiej


3 komentarze:

 1. przez przypadek trafiłam na tego bloga, wydaje mi się interesujący więc zapisuję się do obser...
  gratuluję wygranej!!!każda promocja sztuki ( malowanej i rzeźbionej )jest godna pochwał, niby żyjemy w świecie wypełnionym różnymi wizualizacjami, ale chciałoby się oglądać coś lepszego niż reklamy always :-) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, trafiłem tutaj przypadkiem ale żałuję, że nie zdarzyło się to wcześniej, świetna sprawa i przyznam szczerze, że całkiem dobre źródło informacji z branży. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog, będę tu na pewno gościć częściej. Serdecznie gratuluję nagrody :)

  OdpowiedzUsuń