piątek, 17 lutego 2012

Szanowni Państwo,

wczoraj odbyła się Gala konkursu Blog Roku 2011, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć jako blog nominowany w kategorii Profesjonalne.

Gratulujemy wszystkim laureatom, w szczególności chcemy wymienić kilka z nich:

Zorkownia - Pani Agnieszka Kaluga jest laureatką w kategorii Blogi Literackie, otrzymała także Wyróżnienie Główne i tytuł Bloga Bloggerów. Podziwiamy niesamowitą siłę, empatię i język literacki autorki bloga. Wspaniały przykład dla wszystkich  jak wiele można zrobić dla drugiego człowieka.

Blogowi Ojca Leona Knabita OSB
- naszemu niesamowitemu konkurentowi - zwycięzcy w kategorii Profesjonalne.

Paragon z podróży - Panom Bartkowi Szaro i Patrykowi Świątkowi, laureatom Nagrody Głównej Blog Roku 2011 i w kategorii Podróże i Szeroki Świat - młodym autorom, którzy z wielką pasją realizują swoje podróżnicze marzenia.

Science in fiction -  Panu Mateuszowi Klinowskiemu - zwycięzcy w kategorii Polityka i Świat - gratulujemy odwagi i konsekwentnej postawy - wspaniały przykład dla niezależnych dziennikarzy.

Lekko stronniczy - Panom Karolowi Paciorkowi i Włodkowi Markowiczowi za świetny humor i błyskotliwe komentarze kontrowersyjnych tematów.

Dziękujemy także za nasze wyróżnieniew finale konkursu! Byliśmy zaszczyceni, jesteśmy zmobilizowani!
Autorzy bloga Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej

5 komentarzy:

 1. Gratuluję wysokiej pozycji w konkursie, ale przede wszystkim wysokiego poziomu bloga. Tak trzymać!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blog jest świetny!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. po co Panie zalozyly blog skoro maja swoja strone internetowa galerii?
  bez sensu..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest blog o wydarzeniach artystycznich nie tylko dotyczących naszej Galerii. Zapraszam do lektury :)

   Usuń
 4. Anonimowy chyba ma jakiś problem! Przecież blog to nie to samo co witryna internetowa Galerii. Obie strony są fantastyczne i potrzebne.

  Podziwiam to co robicie, róbcie tak dalej, a jeśli zechcecie utwórzcie nawet 10 różnych stron, bo z pewnością każda będzie tak ciekawa i merytoryczna. Piszcie więcej o Krakowie!

  socjolog z UJ

  OdpowiedzUsuń